Vancoo Wifi & RF Plynový Kotol, Ohrev Termostat 220V Podlahové Smart Home Bezdrôtový Digitálny LCD ovládač pre Domovská stránka Google Alexa

Nový produkt

1 položky

Skladom

€28.90

-44%

€51.61

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

Upozornenie:

1. Kontrolór BOT306RF-WIFI musieť spoľahnúť na base a vždy pripojený do USB typ C pre napájanie, can 't put do batériu!!! 2. Kontrolór BOT306RF-WIFI môžu len postaviť na základňu, nemôže byť zavesené na stene.

Plynový Kotol, vykurovacie teploty LCD radič programovateľný regulátor teploty s kúrenie, multi-funkcie, veľký LCD displej, atď.

Plynový kotol kúrenie termostat je WIFI & RF bezdrôtová typ. Celý súbor obsahuje termostat telo a prijímač a konzoly. Ak kupujúci získať termostat, na. Termostat telo s držiakom mohol stáť na vašom nábytku. A keď kupujúci nie je doma, on/ona by mohla použiť telefón na ovládanie termostatu.

Parameter

WIFI & RF Bezdrôtový Termostat

Balík Obsahuje:

BOT-306RF-WIFI 1 * Termostat. 1 * Prijímač. 2 * Skrutky. 1 * Držiak. 1 * USB line 1 * Užívateľská Príručka.

Na flollowing Plynový kotol, ohrev termostat je RF bezdrôtová typ. Celý súbor obsahuje termostat tela a prijímač. Ak kupujúci získať termostat, že by mali nainštalovať prijímač s ich plynový kotol. Termostat telo by mohlo byť prijaté do každej miestnosti, ktoré uprednostňujete. Potom môžete ovládať teplotu miestnosti.

Balík obsahuje 1 * Termostat.(neobsahuje batérie) 1 * Prijímač 2* Skrutky. 1 * Užívateľská Príručka.

RF Bezdrôtový Termostat (BEZ WIFI)

Inštalácia Upozornenie:

1. NC: Normálne Zatvorené Rozhranie (Kotol alebo nákladné); COM: Common Interface (Kotol alebo externý napájací vstup); Č.: Normálne Otvorené Rozhranie (Kotol alebo nákladné). 2. Tlačidlo vo vnútri prijímača je tlačidlo Reset. Keď indikátor stavu svetlo pobyt alebo nie, môže užívateľ stlačiť tlačidlo reset ak chcete obnoviť normálnu prácu. 3. Inštalácia káblov by mal byť zmenený na 1,5-2.5mm2 tvrdej linky. Prosím správne pripojte vodiče presne podľa pripojiť diagram. Nechcem, aby voda, blato a iné nečistoty do termostat, inak to bude škody termostat.

Viac Informácií O Produkte Odporúčania

FAQ

Otázka: Ako sa pripojiť na aplikáciu? A: Prosím, pozrite si toto video: https://www.youtube.com/watch?v=cPJ7CqE5ul4 Otázka: Môže BOT306RF-WIFI byť napájané z batérií? Odpoveď: Nie to nie je možné. BOT306RF-WIFI zahŕňajú ovládače a prijímač. kontrolór musí byť vždy pripojený do USB typu C line napájanie, prijímač musí byť pripojený na napájanie 220V. Otázka: Môže kontrolór BOT306RF-WIFI byť zavesené na stenu? Odpoveď: Nie to nie je možné. regulátor môže len stáť na stolík pri základ, základňa musí byť pripojený k USB typu C linka pre napájanie. Otázka: Ktoré APLIKÁCIE by mali BOT306RF-WIFI použitie? Odpoveď: môžete použiť "Beok Domov" alebo "Beok RF Kotol", Ale "Beok RF Kotol" podporuje iba angličtinu, "Beok Domov" podpora 9 jazykoch. Otázka: môžem dostať ruskej manuálne? Odpoveď: Máme poslať manuál v angličtine v predvolenom nastavení, môžete nás kontaktovať alebo stiahnuť ruskej príručka z tohto odkazu: https://www.dropbox.com/s/39ajns69cbmh57u/BOT306RF-WIFI%20%D0%A2%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%20%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BB%D0%B0.pdf?dl=0 Otázka: Ako spojenie BOT306RF-WIFI s App? A: Prosím, pozrite si toto video: https://www.youtube.com/watch?v=cPJ7CqE5ul4 Otázka: Môže BOT306RF-WIFI pripojenie s Domovská stránka Google a Amazon Alexa? A: Áno, naše wifi model termostat všetko môže byť pripojený. Prosím, pozrite si nasledujúce video: Domovská stránka Google conneciton: https://youtu.be/BmC9AIDDx4k Amazon Alexa spojenie: https://youtu.be/MMCnSSDg_7g

O Spoločnosti

O Dopravu

O Službe

Spätná Väzba Od Zákazníkov

O Spätnú Väzbu

Štítky: inteligentný termostat, smart home, ovládanie teploty, termostat wifi, prispôsobiť wifi, multi smart plug, termálne imag, miestny termostat, digitálny termostat controler, headphon bezdrôtové.

Tabuľka dát

Function2 key lock
Číslo Modelu BOT-X306 BOT306RF-WIFI
Spustený program Nastaviť na 1 týždeň ako cyklus
Aplikácia Plynový Kotol Kúrenie
farba Biela
Presnosť 0.5°C
Certifikácia CE
Systém IOS & Andriod
Výkon vysielača USB napájanie/Batérie
Typ Napájania Nabíjačka
Použitie Vnútorné
Pôvod CN(Pôvodu)
Veľkosť Displeja 2.0 - 3.9 Cm
Moc Prijímač
Max. Meranie Teploty 70°C - 99°C
Štýl Na podlahu a Stenu Zavesenie
Function1 Programovateľné
Prúdové Zaťaženie 3A
Teória Regulátor Teploty
Spotreba energie <0,3 W
Názov Značky VANCOO
Typ Displeja Digitálne

Recenzie

Napísať recenziu

Vancoo Wifi & RF Plynový Kotol, Ohrev Termostat 220V Podlahové Smart Home Bezdrôtový Digitálny LCD ovládač pre Domovská stránka Google Alexa

Vancoo Wifi & RF Plynový Kotol, Ohrev Termostat 220V Podlahové Smart Home Bezdrôtový Digitálny LCD ovládač pre Domovská stránka Google Alexa

Súvisiace produkty: