Veľké membrána baby bottle kondenzátora mikrofón nahrávanie mikrofón DIY doska s plug

Nový produkt

1 položky

Skladom

€3.74

Pridať do obľúbených

Zdieľať

Detaily

MÔŽETE PRIDAŤ VŠETKY POLOŽKY DO NÁKUPNÉHO KOŠÍKA,POTOM MIESTO, ABY SPOLU, TAK TO BUDE STÁŤ LEN JEDNO POŠTOVNÉ NÁKLADY, PODĽA CELKOVEJ HMOTNOSTI, VĎAKA OVEĽA] VYZÝVA

popis produktu: 1. Polarizačné napätie stravovanie je možné aplikovať na iné tranzistor prednej dosky s obvodmi, vhodné pre HOBBY použitie s priateľmi silné manuálne schopnosti, priateľmi, bez hands-na schopnosť prosím zakúpiť naše prednej doske + polarizované rada 2. Jeden 60V výstup, +-60V duálny výstup, duálny +60V duálny vstup, +60V a +120V duálny výstup, môžu byť zvolené podľa polarizačné napätie veľké membrána, jeden výstup je vhodný pre jednovrstvové membrány mikrofóny, duálny výstup Vhodný pre dvojité membrány mikrofónu hlavy 3. Odporúča sa na použitie +60V a +120V duálny výstup verziu. Ak máte pocit, že zvuk nie je dosť nahlas a citlivosť nie je dostatočne vysoká, s 60V, môžete sa prepnúť 120, a pripojiť môžete prepnúť parametre Produktu: Mikrofón typ používa: veľká membrána, stredné membrána kondenzátorových mikrofónov (vhodné pre membrány s priemerom 25 mm alebo menej) Frekvenčný rozsah: 40hz-16khz Citlivosť: -48db Výstupná impedancia: 250 ohm Maximálna hladina akustického tlaku: 125db pomer Signálu k šumu: 60db Napájanie: 15-48v phantom power Pracovný prúd: 3.1 ma Rada veľkosť: 45mm*15,8 mm (s výnimkou plug časť)

Štítky: ac frekvencia meter, reproduktor membrána, diy fm vysielač, veľké membrána mikrofónu, atril mikrofón, klinec prenos, veľký chladič mikrofón, membrána mikrofónu, obvod mikrofón, membrána reproduktora.

Tabuľka dát

Kompatibilné Značka/Model ŽIADNE
Názov Značky MEIBAI

Recenzie

Napísať recenziu

Veľké membrána baby bottle kondenzátora mikrofón nahrávanie mikrofón DIY doska s plug

Veľké membrána baby bottle kondenzátora mikrofón nahrávanie mikrofón DIY doska s plug

Súvisiace produkty: